Změna otevírací doby! Z důvodu dovolené od 12.08. do 23.08. zavřeno.

Zpět do obchodu

Registrace

Lenovo ThinkPad Edge E320

4 900 Kč
notebook lenovo thinkpad edge e320 13 3 led matny core i5 2430m 4gb 320gb wifi bt cam w7p 64bit black ien133645
Akce

Lenovo ThinkPad Edge E320

Vysoký výkon bez kompromisů, stylové provedení, to jsou notebooky Lenovo ThinkPad Edge. Notebooky, které jsou šité na míru vašemu podnikání nebo jako základ IT řešení ve větší firmě. Navíc s velice příznivým rozpočtem s důrazem na business aplikace, profesionální spolehlivost, celou škálou příslušenství a navíc s důrazem na ekologii.

Rafinovaná jednoduchost

Čisté linie v kombinaci s leštěným kovem a širokou škálou barevných provedení, to vše jsou notebooky ThinkPad Edge. Tenké a lehké notebooky v různých provedeních úhlopříčky displeje s LED podsvícením. V kombinaci s moderním hardwarem, který poskytují notebooky ThinkPad, posunou vaše podnikání do vyšších sfér. A to včetně profesionální podpory a vysoké spolehlivosti.

Optimalizace pro obchodní nasazení

Pohodlí a pokročilé technologie zvýší pracovní produktivitu a zefektivní běžný pracovní den. Série notebooku Edge nabízí celou sérii technologií a aplikací, které zajišťují univerzální a spolehlivé využití každý den, ať je vaším úkolem cokoliv. Moderní operační systém v kombinaci s procesory Intel Core druhé generace popřípadě APU od společnosti AMD v závislosti na modelu nabízejí excelentní výkon v jakékoliv aplikaci s výdrží při práci na baterie až 9 hodin u vybraných modelů. Další z funkcí je RapidBoost starající se o zrychlený start počítače.

Spolehlivost na profesionální úrovni

Za pomoci moderních softwarových nástrojů jako ThinkVantage and Recovery je obnova systému v případě selhání otázka okamžiku. Součástí je též správce hesel Password Manager usnadňující přihlašování, nebo automatická správa aktualizací. Zabránit katastrofám má za úkol systém Active Protection System. Dalšího pohodlí je dosaženo za pomoci vícedotykového touchpadu spolu s numerickou částí klávesnice u vybraných širokoúhlých modelů. Touchpad je dále vybaven beztlačítkovým ovládáním s možností zvětšením, rotací a dalších funkcí při práci s fotografiemi.

 Specifikace

 Tento konkrétní model z řady notebooků Lenovo ThinkPad Edge 320 využívá dvoujádrový procesor Intel Core i3-2350M. Tento pracuje na frekvenci 2.3GHz, podporuje technologii Hyperthreading a je doplněn o 4GB operační paměti typu DDR3 s taktem 1333MHz. Pro uživatelská data je určen 500GB pevný disk, u kterého se datové plotny otáčí rychlostí 5400 otáček za minutu. Rozměrům ovšem musela ustoupit optická mechanika. Zobrazení na 13.3" velkém matném displeji s HD rozlišením, tedy 1366x768 obrazových bodů, a LED podsvícením rozlišením zajišťuje grafika Intel HD Graphics. Rozhraní notebooku reprezentují bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth. Nechybí ani dva USB konektory nebo jeden kombinovaný USB/eSATA port. Uživatele dozajista potěší kamera a pohodlí zajišťuje populární TrackPoint. Notebook je dodáván s operačním systémem Windows 10.

Kategorie: Notebooky
4 900 Kč
5 200 Kč Ušetříte 6 %
Zpět do obchodu